RT1206BRE071K6L datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    RT1206BRE071K6L
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation RT1206BRE071K6L Case: 1206 (3216 metric) Composition: Thin Film Features: - Height: 0.022" (0.55mm) Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Power (watts): 0.125W, 1/8W Resistance (ohms): 1.6K Resistance In Ohms: 1.60K Series: RT Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Temperature Coefficient: ?±50ppm/?°C Tolerance: ?±0.1%